Насадка- лобзик для реноватора AEG OMNI; глиб.різу-40/6/10 мм дерево/сталь/алюміній, ампліт- 15мм DW
2 484 ₴
- В наявності
- Код: OMNI-JS
+380 (96) 375-77-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4935440715
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина | 18.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 484 ₴



