Пила дискова мережева AEG : 1.5 кВт, диск Ø=190/30 мм, нахил- 45°, глиб. різу- 62/47 мм-90/45°
5 316 ₴
- В наявності
- Код: KS15-1
+380 (96) 375-77-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4935472007
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Висота зовнішньої накладки | 71.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.7 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 316 ₴



