Куртка і штани водонепроникні VOREL колір "ХАКІ", розм. XXL, 70%- поліестер, 30%- ПВХ [16]
795 ₴
- В наявності
- Код: 74647
+380 (96) 375-77-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 47.1 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 87.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴

![Куртка і штани водонепроникні VOREL колір "ХАКІ", розм. XXL, 70%- поліестер, 30%- ПВХ [16]](https://images.prom.ua/6571753663_w640_h640_kurtka-i-shtani.jpg)
![Куртка і штани водонепроникні VOREL колір "ХАКІ", розм. XXL, 70%- поліестер, 30%- ПВХ [16]](https://images.prom.ua/6571753663_kurtka-i-shtani.jpg)
