Щиток захисний VOREL для обличчя прозорий [25]
637 ₴
- В наявності
- Код: 74459
+380 (96) 375-77-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 109.6 мм |
| Висота | 42.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна Пожодження | PL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴

![Щиток захисний VOREL для обличчя прозорий [25]](https://images.prom.ua/6571754339_w640_h640_schitok-zahisnij-vorel.jpg)
![Щиток захисний VOREL для обличчя прозорий [25]](https://images.prom.ua/6571754339_schitok-zahisnij-vorel.jpg)
