
Проблисковий LED-маячок стробоскоп 60W 5 секцій, 14 варіантів спалаху, пульт 12-24V 760х55х45 мм
123,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 97597989231
+380 (96) 375-77-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Проблисковий LED-маячок стробоскоп 60W 5 секцій, 14 варіантів спалаху, пульт 12-24V 760х55х45 мм
Купуйте стробоскоп LED потужністю 60W та напругою 12/24В в магазині Postavki.shop. Цей стробоскоп має розмір 76х5.5x4.5 мм і використовує бурштиновий спалах для створення яскравого та помітного світлового сигналу. Високоякісний Led chip COB забезпечує ефективну роботу. Оберіть надійний світловий сигнал для вашого автомобіля!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Проблисковий маячок |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір діодів | Жовтий |
| Кріплення | Стаціонарне |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 24 В |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 60 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, литий під тиском |
| Напруга, В | 12-24 |
| Тип променя | Маячок |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Бренд | Спільні поставки |
| Іконки | Хіт |
| Гарантія, міс | 12 |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Матеріал лінз | Високоякісний полікарбонат |
| Країна-Виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,50 ₴



