Бренд Yato
Символ YT-25924
Серія GRA
Матеріал S2
Застосування універсальний
Обробка поверхні сатинована
Матеріал ручки PP, TPR
Твердість 58 HRC
Робоча довжина 100 мм
Лезо Намагнічене
Розмір леза хрестоподібний (PH) PH1
Оздоблення полотна піскоструминна обробка
Хрестоподібна викрутка типу Ph. Циліндрична викрутка, виготовлена зі сталі S2, загартованої приблизно до 58 HRC.
Поверхня хвостовика сатинована, кінчик загартований і оброблений піскоструминним методом / це підвищує стабільність леза/. Рукоятка зі спеціально підібраного пластику різної твердості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Матеріал полиць | МДФ |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13.0 |
| Висота | 180 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість полиць | 5 полиць |
| Максимальне навантаження на стелаж | 875 кг |
| Матеріал каркаса | оцинкована сталь |
| Наявність | Немає в наявності |
| Тип складання | Безгвинтовий (push-in/на клямках) |
| Тип стелажу | Одиничний |
| Колір | Сірий (Оцинкований) |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴

![Викрутка хрестова YATO : "Philips" PH1 х 100 мм [12/60/240]](https://images.prom.ua/6571784651_w640_h640_vikrutka-hrestova-yato.jpg)
![Викрутка хрестова YATO : "Philips" PH1 х 100 мм [12/60/240]](https://images.prom.ua/6571784651_vikrutka-hrestova-yato.jpg)
