
Галогеновая лампа PHILIPS 12174SVHTRC1 PWY24W SVHTR 12V 24W
795 ₴
- В наявності
- Код: 12174SVHTRC1
+380 (96) 375-77-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вид | Сигнальные лампы |
| Исполнение патрона | WP3,3x14,5/4 |
| Колір лампи розжарювання | сріблястий |
| Лампа розжарювання, версія з цоколем | WP3.3x14.5/4 |
| Мощность, Вт | 24W |
| Напруга | 12 В |
| Напряжение, V | 12V |
| Номінальна потужність | 24 Вт |
| Тип | PWY24W |
| Тип лампи | PWY24W |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12174SVHTRC1 |
| Виробник | Philips |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴



